Arsenal se ponovo bruka (Video)

Arsenal je na svom terenu izgubio od Aston vile 3:1, Norič i Everton igrali nerešeno, pobede Fulama, Sautemptona i Vest hema.

Arsenal je poveo u 6. minutu golom Žirua, ali je Vila iz dva penala preokrenula golovima Bentekea (22′, 61′), a pobedu je osigurao novajlija Luna u 85. minutu, posle lepog kontranapada. Crveni karton dobio je Košjelni u 67.

Arsenal vs Aston Villa 1:3 GOALS HIGHLIGHTS by footballdaily1

Norič i Everton odigrali su 2:2, a svi golovi su “pali” u drugom poluvremenu. Poveli su domaći preko Vitakera u 51. minutu, Everton je preokrenuo preko Barklija i Kolmana u 61. i 65, a bod kanarincima doneo je van Volfsvinkel u 71.

Fulam je u gostima bio bolji od Sanderlenda golom Kasamija u 52. minutu.

Sunderland 0-1 Fulham – Full Match Highlights… by PremierLeagueHighlights

Golom Rikija Lamberta iz penala, u 90. minutu, Sautempton je u Birmingemu pobedio WBA.

Vest Hem je golovima dvojice veterana, Džoa Kola i Kevina Nolana u 13. i 76. minutu pobedio velški Kardif, novajliju u Premijer ligi.

Premier League: West Ham 2-0 Cardiff (all goals… by tapchibongda-vn