Čelsi 2-1 Dinamo Kijev: Vilijan još jednom spasilac

Lepim golom iz slobodnog udarca sedam minuta pre kraja meča, Vilijan je doneo važnu pobedu Čelsiju u Ligi šampiona.

Bio je to peti gol iz slobodnih udaraca za Vilijana ove sezone i za Brazilca se slobodno može reći da je trenutno jedina svetla tačka u sastavu “plavaca”.

Čelsi je u prvom poluvremenu poveo autogolom Dragovića, ali se isti igrač kasnije iskupio i postigao izjednačujući gol.

Pri rezultatu 1-0 Kurt Zuma je propustio veliku šansu da duplira prednost. Desetak minuta kasnije gosti uz dosta sreće i grešku Asmira Begovića dolaze do izjednačenja. Međutim, izuzetan slobodan udarac Vilijana ipak donosi zasluženu pobedu ekipi iz Londona.

MANCHESTER UNITED Navijački vezeni šal NOV !!!

Nakon utakmice Žoze Murinjo je izjavio da su navijači, koji su ga tokom meča podržavali, bili vanstastični, te da su jasno porućili da žele da ostane na Stamford Bridžu.