I Mančester Junajted i Mančester Siti izgubili, Luk Šo polomio nogu

Mančester Junajted je izgubio na gostovanju PSV-u rezultatom 2-1, iako je prvi došao do gola.

To nije jedina loša vest za Luisa van Gala, jer je i levi bek Luk Šo doživeo prelom noge.

“Crveni đavoli” su poveli u 41. minutu, kada je Memfis Depaj postigao gol svom dojučerašnjem klubu. U zaustavnom vremenu prvog dela Hektor Moreno je poravnao rezultat. On je 20 minuta ranije slomio nogu mladom reprezentativcu Engleske.

Domaći do preokreta dolaze u 57. minutu, a rezultate se nije menjao do kraja meča.

Mančester Siti je kao i gradski rival od gotovog napravio veresiju protiv Juventusa. Autogol Đorđa Kjelinija doneo je prednost “građanima” u 57. minutu. Mandžukić u 70. minutu i Morata 12 minuta kasnije donose sva tri boda Juventusu.

Iako j prvih pet kola Premijer lige Mančester Siti nije primio ni jedan gol, odbrana “građana” je poklekla već u prvom evropskom meču.

Inače, ovo je prvi put u istoriji da oba kluba iz Mančestera iste večeri pretrpe poraz u Ligi šampiona.