ANKETA: Najlepši gol 23. kola je?

Tokom birmingemskog derbija viledi smo dva lepa i jedan komičan gol. Odličan pogodak je postigao Ešli Jang i to desnom nogom. Danijel Staridž je u Mersisajd derbiju iskoristio nepotrebno izletanje Tima Hauarda i lepo ga lobovao.

Četiri gola su u konkurenciji za najlepši u 23. kolu.

Za bolji ugođaj sve golove možete pogledati u pregledu 23. kola engleske Premijer lige.

1. Danijel Staridž (Liverpul – Everton)

Staridž je postigao dva gola, promašio penal, upropastio kontru i razljutio menadžera i saigrače. Ali je odradio veliki posao, dva puta u dva minuta je matirao Tima Hauarda i rešio pitanje pobednika već u 35. minutu.

staridz

2. Ešli Jang (Mančester junajte – Kardif)

Jang je postigao vrlo efektan pogodak. Sa levog krila je krenuo u sredinu i desnom nogom uputio neverovatno jak i precizan udarac.

jang

3. Kris Brant (Aston Vila – VBA)

Brant je poznat po razornom udarcu. Već u četvrtom minutu se našao u prilici da ga oproba. Imao je dovoljno prostora da se namesti. Valjda su igrači Aston Vile zaboravili kakav je šuter.

brant

4. Fabijan Delf (Aston Vila – VBA)

Delf je u 9. minnutu postigao autogol kojim je VBA poveo 2-0. Manje od pola sata kasnije igral Aston Vile je dao gol za preokret.

delf

[yop_poll id=”29″]

Čitaoci portala Englizi.net su izabrali gol Santija Kazorle za najlepši u 22. kolu. Čestitamo Kazorli na ovom prestižnom priznanju.