Fabregas postigao prvenac za Čelsi, Košta dva puta asistirao

Čelsi je u prijateljskoj utakmici bio bolji od Vitesea i slavio rezultatom 3 – 1. Sesk Fabregas je postigao svoj prvi gol za “plavce”, a Dijego Košta je dva puta bio asistent.

Treći gol za Čelsi postigao je Nemanja Matić.

[notification type=”info”]

Prijavi se za dnevni ili nedeljni izveštaj i dobijaćeš sve najvažnije vesti iz Premijer ligi na e-mail adresu!

[wysija_form id=”5″][/notification]

Prvi gol je viđen već posle dva minuta igre, kada je Košta bio nesebičan i uposlio Mohameda Salaha, kome nije bilo teško da pogodi mrežu. Fabregas je dobio priliku da već na svojoj drugoj utakmici za klub šutira slobodan udarac i uradio je više nego dobro u 22. minutu. Treći gol za “plavce” je postigao Matić, opet na lepo proigravanje Košte.

Chelsea (4-2-3-1): Cech (c) (Beeney 80); Azpilicueta, Cahill (Zouma 78), Ivanovic (Chalobah 80), Luis;Van Ginkel (Romeu 66), Matic (Boga 78); Salah (Ake 71), Fabregas (Baker 75), Torres; Costa (Solanke 78).