Samo u Premijer ligi: Uzmeš bod Arsenalu, pa se vratiš kući sam vozom

Hal je na gostovanju Arsenalu primio gol u 91. minutu i tako ostao bez pobede. Ipak, “tigrovi” su i osvajanjem boda na stadionu Emirati napravili iznenađenje. Posle utakmice menadžer Stiv Brus je napustio London vozom, zajedno sa stotinama navijača koji su došli da ih podrže.

Lako uočljivo lice bivšeg igrača Mančester Junajteda nije promaklo putnicima u vozu, koji su iskoristili gužvu da fotografišu menadžera Hala.

Na fotografiji se vidi kako Brus u podzemnoj železnici stoji u gužvi.

Inače, Hal je odigrao 2-2 sa Arsenalom, a imali su prednost sve do 91. minuta, kada je Aleksis Sanžez napravio dobar prodor i uposlio Denije Velbeka, koji je poslao loptu u mrežu. Domaći su poveli u 13. minutu preko Sančeza, ali su Brusovi igrači napravili preokret.

Detaljnije o utakmici i o izjavi Arsena Vengera da je njegov tim oštećen možete čitati ovde.