Umetnost zadržavanja vremena: Igrači Čarltona držali loptu kod korner zastavice skoro 3 minuta

Običaj da tim koji je zadvoljan rezultatom pokušava da pred kraj meča zadrži loptu kod korner zastavice postao je uobičajen.

Uglavnom fudbaleri ne uspevaju da na tak način “ukradu” mnogo vremena, ali dvojica igrača Čarltona su pokazali izvanredno umeće u tome.

Toni Vat i Džordan Kazins, uz malu pomoć još jednog saigrača, gotovo tri minuta su držali loptu u uglu terena, u finišu utakmice protiv Notingem Foresta.

Ne samo da su zadržavali vreme, već su iznudili i dva žuta kartona za protivničke igrače, koji su nestrpljivo pokušavali da dođu do lopte.

Čarlton je još od 38. minuta vodio 2-1, a ljudi iz ovog londonskog kluba su očigledno ponosni na svoje fudbalere, pa su na zvanični You Tube kanal postavili snimak zadržavanja vremena.

Pored neobične veštine Čarltonovih igrača, imate priliku da uživate i u povicima sa tribina.